Bezpłatny Parking

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa

Informacje i zapisy:

Paweł Żuchowski
PL (+48) 502 zaslepka 700 182

Jesteśmy uczestnikiem Programu:

forum abc

 

Testy on-line kwalifikacja wstępna

Egzamin na kursach kwalifikacyjnych jest stresującym  wyzwaniem, bez względu na wiek kursanta, czy stopień przygotowania. Nieraz zdenerwowanie obniża szanse na pozytywny wynik egzaminu. Pytania wydają się podchwytliwe, odpowiedzi nieraz są podobne, tak więc mimo czasu do namysłu ( do pytania, które sprawia trudność, można powrócić) zdarza się egzamin „oblać". Jak do tego nie dopuścić?  Tu, jak w sporcie, do osiągnięcia zadowalającego wyniku potrzeba treningu. A trening ma polegać na ćwiczeniu takich testów. Najlepiej do tego celu posłużyć się Internetem, gdzie znajdują się testy on-line, w rozwiązywaniu których można się wprawiać w dowolnym czasie. Testy on-line kwalifikacja wstępna zawierają kilkadziesiąt pytań w zestawie, do których dołączono po 3 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa.
                Test można przerwać w dowolnym miejscu, następnie sprawdzić, ile i które odpowiedzi są prawidłowe. To pozwala w sposób obiektywny ocenić stopień przygotowania do egzaminu, a także zweryfikować swoją wiedzę teoretyczną niezbędną dla kierowcy zawodowego. Odpowiedzi nie trzeba uczyć się na pamięć, trzeba zrozumieć ich sens, a podczas egzaminu nie działać automatycznie, tylko logicznie myśleć. Pewność siebie da wielokrotne i poprawne wykonywanie testów próbnych on-line. Stanowią one symulację egzaminu państwowego. Testy przygotowane przez ABC-Szkolenia nie stanowią oficjalnego katalogu pytań zatwierdzonego przez Ministerstwo Infrastruktury . Pytania zostały przygotowane na podstawie programu szkolenia na kursach kwalifikacyjnych dla kierowców zawodowych i  nie mogą stanowić samodzielnej podstawy do zaliczenia egzaminu państwowego..
                Pamiętając, że trening czyni mistrza, nie zdawaj się na przypadek i improwizację.
 Najlepsza improwizacja jest zawsze dobrze przygotowana. Wielokrotne rozwiązywanie testów kwalifikacyjnych pozwoli ci uniknąć stresu na egzaminie teoretycznym i cieszyć się dobrym wynikiem.

<<Testy na kwalifikację wstępną>>

Informacja:

Paweł Żuchowski

tel. 502-700-182

Biuro:

Warszawa, ul. Modlińska 6

531-700-182

Uwaga! Proszę sprawdzić zakładki: usługi i promocje.

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Na skróty:

Świadectwo kwalifikacji, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, szkolenia okresowe kierowców, kurs ADR dla kierowców - przewóz materiałów niebezpiecznych, prawo jazdy kategorii A, prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy kategorii C, prawo jazdy kategorii B+E, prawo jazdy kategorii C+E, prawo jazdy kategorii D, kurs na wózki widłowe, szkolenie tachografy cyfrowe i analogowe, kurs HDS, forum kierowcy zawodowego, testy na kwalifikację wstępną, kurs doradcy ADR, szkolenie stanowiskowe ADR, szkolenia i kursy ADR, cennik kursów i szkoleń, prawo jazdy.